Witamy,

jesteśmy agencją zajmująca się produkcją filmową oraz grafiką do wszelkich zastosowań. Prowadzimy naszych klientów przez każdy etap – od koncepcji po dostawę gotowego produktu. Cenimy konstruktywną współpracę, dlatego współpracujemy z wieloma utalentowanymi artystami, aby osiągnąć najwyższy poziom, dostosowując się przy okazji do każdego budżetu. Doradzamy również jak nowe materiały najskuteczniej rozpowszechniać w internecie oraz mediach tradycyjnych. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, wysokiej jakości rozwiązań, aby każdy klient chciał do nas wracać z kolejnymi pomysłami.

Poznaj nas!

Nasze specjalizacje

Branding

Zaprojektujemy wizerunek Twojej marki zgodnie z najnowszymi standardami. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces – projekt logotypu, strony www, materiałów promocyjnych. Pomożemy w utworzeniu contentu do social mediów. Lista rzeczy, w których możemy Ci pomóc jest długa, a dla nas nie ma zadań niemożliwych.

film

Jesteśmy filmowcami z pasją i długoletnim doświadczeniem. Lubimy opowiadać historie korzystając z przełomowych i nowoczesnych rozwiązań. Nasi ludzie pracowali przy produkcjach kinowych, reklamowych oraz telewizyjnych, dlatego odnajdziemy się w każdym typie produkcji. Wysokiej jakości film wpłynie pozytywnie na prestiż Tego co chcesz pokazać światu.

Grafika

Skorzystaj z możliwości wizualizacyjnych, przystępnych dla odbiorcy. Animacja 2D i 3D jest świetną metodą prezentacji produktów i usług, która ma ogromny potencjał w zdobywaniu nowych klientów. Oferujemy usługi zaczynające się od prostych infografik, aż po skomplikowane foto-realistyczne rendery.

Demo

Można wiele opowiadać, ale najlepiej zobaczyć na własne oczy. Zapraszamy do obejrzenia naszego demo, które pokazuje szeroki zakres naszych możliwości w filmie oraz animacji 3D.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Julian Kucaj

+48 504 631 552

j.kucaj@jkcreativemedia.pl

Products are made in a factory but Brands are created in the mind.

– Walter Landor

Nasi klienci